Mistrovství republiky mládeže 2021
4.9.-5.9.2021, Mohelnice. Rozhodčí: Lenka Pánková, Alice Boháčová, Karel Havlíček (všichni CZE)
O akci
Akci zajišťoval klub Fun4Dogs pod vedením Olgy Havlíčkové. Místem byl Městský stadion v Mohelnici.
Pro účast na mistrovství nebyla vypsána žádná kvalifikační kritéria. Běhalo se ve dvou věkových kategoriích, do kategorie DĚTÍ spadali psovodi mladší 15 let (ročník narození 2007 a mladší). Do kategorie JUNIORŮ psovodi ve věku 15 až 18 let (ročník narození 2003-2006).
Účast byla rekordní, na startu se sešlo 189 týmů. A pro 5 týmů z řad dětí to byl zcela první závodní start.
Běhalo se v 5 výškových kategoriích XS, S, M, ML a L. Družstva se vyhlašovala ve 3 kategoriích XS+S, M a ML+L a umožňovala sestavit družstva smíšených kategorií.
Mistři
Jednotlivci - děti:
- XS:
- Anna Maroušková + Cattie Alsior "Key"
- Ema Bernatová + Sára
- Barbora Baletková + Heda Z Pravého břehu "Hanička"
- S:
- Anna Dušánková + Itty-Bitty z Lomu ve skále "Tíbí"
- Dominika Korintová + Holly
- Erik Řehola + A3Ch Baccara Top Narcis "Bafi"
- M:
- Kristýna Zástěrová + Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora "Bombik"
- Anna Maroušková + Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp "Kešu "
- Mikuláš Kočvara + A3Ch Lisa Farma Štěkot "Lili"
- ML:
- Sylvie Tylšová + Jumpy
- Natálie Čermáková + Artur "Arty"
- Viktorie Zerzoňová + Alma Charm Magic F-Fect "Minka"
- L:
- Anna Maroušková + A3Ch Ejhle Novterpod "Elí"
- Lucie Šimůnková + Dasty Cream Chocolate "Dasty"
- Tomáš Malík + Conny Na Skalském kopci
Jednotlivci - junioři:
- XS:
- Soňa Zoulová + Easy Moravia Valley "Easy"
- Klára Válková + Queen Lillien Hraběnčin ráj "Lilly "
- Klára Janásová + Jesie "Jessie"
- S:
- Veronika Seyfriedová + Maserati Nový krystal "Maski"
- Lucie Frimmelová + True Love Tiffany vom Mehrental "Fany"
- Marcela Heinzová + Jessie
- M:
- Kateřina Marešová + A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti - "Montík"
- Lucie Frimmelová + A3Ch Baltazar Ellie's Jolly - "Tazi"
- Kateřina Schacherlová + Jůlie
- ML:
- Lucie Adámková + Blue Berry Wallachian Flower "Berry"
- Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari"
- Radka Podmolová + A3Ch Azulay Ninuland "Zuli"
- L:
- Tereza Vaverková + Trixie
- Nikola Demeterová + Gray Fullbuster Anne's Dream "Ronnie"
- Adéla Jarešová + Kelly Klementine Hafkins "Kelly"
Družstva:
- XS+S:
- Queens (Lucie Rubá + Wafle von Schnappi Schnapp "Sky", Sofia Blašková + Pastelka Dominik "Týďa", Lucie Frimmelová + A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle "Angie", Tereza Vaverková + A3Ch Bony)
- Keep smiling Vol. 3 (Klára Janásová + Jesie, Ema Bernatová + Sára, Klára Válková + Queen Lillien Hraběnčin ráj "Lilly", Nikol Šlosarčíková + Izabel)
- ES(k)A (Lucie Džuvarovská + Dancing Diva Safiján "Zara", Tereza Vaverková + Holly z Pravého břehu, Lucie Frimmelová + True Love Tiffany vom Mehrental "Fany", Radka Podmolová + Harmonie Live Divoký sen "Hája")
- Medium:
- Medium maniacs (Soňa Zoulová + Aurelius Harlekin Prague Campanile "Shaggy", Melanie Reiser + Buddy, Marie Šimečková + Edmond Aqarella Bohemica "Eda", Radka Podmolová + A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo "Elí")
- PoTrati (Adéla Hasalová + Casey, Klára Janáková + Pampeliška z Hájenky Hůrka "Sofi", Kateřina Bartušková + Cira Almiri "Cira", Sofia Blašková + You For Me Koryfej "Prim")
- Till we collapse (Kateřina Schacherlová + Jůlie, Anastázie Ondrúšová + Elodie Alkyra "May", Sára Bartoňková + Lucinka, Tereza Kvasničková + Miki)
- ML+L:
- Women in Black (Eliška Hurdálková + Lady B von Brünn Hardy Horde "Jamie", Aneta Řeháková+ A3Ch Berezi Z Nefritu, Veronika Šafránková + A3Ch C´est La Vie z Konické skály "Celina", Aneta Jiráčková + Daisy)
- HIGH VOLTAGE (Alexandra Alfery + C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea", Barbora Pyšková + A3Ch Pikao Daraskár "Piky", Tereza Vaverková + Trixie, Radka Podmolová + A3Ch Azulay Ninuland "Zuli")
- Fake Winners (Adéla Kožnarová + Maggie, Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari", Nikola Demeterová+ Gray Fullbuster Anne's Dream "Ronnie", Adéla Kubišová + Akim)
Výsledkové listiny
Jednotlivci XS - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci XS - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci S - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci S - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Družstva XS+S: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev
Jednotlivci M - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci M - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Družstva M: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev
Jednotlivci ML - děti Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci ML - junioři Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci L - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Jednotlivci L - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců
Družstva ML+L: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev
Externí odkazy
Stránky akce na kacr.info: https://www.kacr.info/competitions/3386