Mistrovství republiky mládeže 2020

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

22.8.-23.8.2020, Trutnov. Rozhodčí: Karina Divišová, Karel Havlíček, Aneta Obrusníková (všichni CZE)

O akci

Místem byl fotbalový stadion MEBYS Trutnov. Povrch byl umělá tráva, mistrovství probíhalo na 2 parkurech. Na akci se pořadatelsky podílel oddíl Agility Trutnov-Studenec v čele s Lucií Vočadlovou.

Pro účast na mistrovství nebyla vypsána žádná kvalifikační kritéria. Běhalo se ve dvou věkových kategoriích, do kategorie DĚTÍ spadali psovodi mladší 15 let (ročník narození 2006 a mladší). Do kategorie JUNIORŮ psovodi ve věku 15 až 18 let (ročník narození 2002-2005).

Běhalo se poprvé v 5 výškových kategoriích XS, S, M, ML a L. Družstva se vyhlašovala ve 3 kategoriích XS+S, M a ML+L a umožňovala sestavit družstva smíšených kategorií.

Mistři

Jednotlivci - děti:

XS:
  1. Anna Maroušková + Cattie Alsior "Key"
  2. Adéla Šaling+ Isabel "Belča"
  3. Martin Jakubec + Conchar Donnan Li Rainbow Beam "Doník"
S:
  1. Eliška Sovadinová + Deli z Obolecké meze
  2. Kateřina Marešová + Bleky
  3. Eliška Sovadinová + Uriel Chuck Top Narcis "Chuck"
M:
  1. Sára Bartoňková + Lucinka
  2. Anna Maroušková + Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp "Kešu "
  3. Julie Janková + Incognito Perla z Polabí "Peggy"
ML:
  1. Elena Hlobilová + Ziwa Amali Bohemia Alké "Amálka"
  2. Natálie Šišovská + Alla Marcía z Údolí květin "Taira"
  3. Veronika Šafránková + C´est La Vie z Konické skály "Celina"
L:
  1. Natálie Mlejnková + Fanny Storytelling "Grdina Malibo"
  2. Anna Maroušková + A3Ch Ejhle Novterpod "Elí"
  3. Michaela Šubrtová + Bestseller Lovelenia - "Temi"

Jednotlivci - junioři:

XS:
  1. Tereza Vaverková + A3Ch Bony
  2. Klára Válková + Queen Lillien Hraběnčin ráj "Lilly "
  3. Soňa Zoulová + Easy Moravia Valley "Easy"
S:
  1. Radka Podmolová + Harmonie Live Divoký sen "Hája"
  2. Veronika Seyfriedová + Maserati Nový krystal "Maski"
  3. Lucie Džuvarovská + Fidorka Běsíkův domeček
M:
  1. Terezie Lenková + A3Ch Debora Chips Duhová aura
  2. Zuzana Jelínková + Nicolas Perla z Polabí "Niky"
  3. Lucie Adámková + Amelie Top Temperamente
ML:
  1. Bára Poskerová + Zirk Aibara
  2. Anna Kárová + Agatha od Ledové skály "Aghy"
  3. Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari"
L:
  1. Bára Poskerová + A3Ch Jerry
  2. Markéta Klevarová + G-star Quick Angel "Geys"
  3. Sebastian Sudlík + Sendy Prosto Chudo


Družstva:

XS+S:
  1. ES(k)A (Tereza Vaverková + Holly z Pravého břehu, Lucie Frimmelová + True Love Tiffany vom Mehrental "Fany", Radka Podmolová + Harmonie Live Divoký sen "Hája", Lucie Džuvarovská + Yo Chancy Remus "Joy")
  2. BLŠA (Natálie Šišovská + Joyce Moravské srdce "Dree", Bára Poskerová + Olivie ze Zelené "Eimi", Anna Maroušková + Cattie Alsior "Key", Ludmila Lenková + Ruby)
  3. Jen girls (Anna Dušánková + A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů "Jamie", Barbora Ježová + Ambra Dagmadora "Enie", Kamila Šišková + Norma Jeane Karlovarský porcelán "Jenny", Eliška Sovadinová + Deli z Obolecké meze)
Medium:
  1. Snobky (Radka Podmolová + A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo "Elí", Terezie Lenková + A3Ch Debora Chips Duhová aura, Hana Kubíčková + A3Ch Dragon Lady Alkyra "Dragi", Kristýna Matrasová + New Nova Fort Fox "Novinka")
  2. PoTrati (Kateřina Bartušková + Cira Almiri, Adéla Hasalová + Casey, Veronika Vičíková + Monty, Markéta Koloničná + Edie Color Jewel "Eda")
  3. Time to shine (Kateřina Mrázková + Calahari Etosha Thiwahe "Etýnka", Lucie Frimmelová + Baltazar Ellie's Jolly "Tazi", Martina Glogarová + Eduarda, Natálie Šišovská + Beetroot Happy Javelai "Face")
ML+L:
  1. Hot shots (Eliška Byrtusová + Blue Berry Wallachian Flower "Berry", Aneta Řeháková + A3Ch Berezi Z Nefritu "Beky", Alexandra Alfery + C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea", Michaela Hadačová + Sebastian)
  2. Ran ass van (Jan Machala + Anie z Čertovy kazatelny, Barbora Pyšková + A3Ch Pikao Daraskár, Natálie Šišovská + Banana Happy Javelai "Bany", Anežka Štihlová + Farro Od Knínické studánky)
  3. FAKE WINNERS (Adéla Kožnarová + Maggie, Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari", Nikola Demeterová + Gray Fullbuster Anne's Dream "Ronnie", Adéla Kobzová + A3Ch Dermont Jack Temný onyx "Jack")

Výsledkové listiny

Jednotlivci XS - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci XS - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci S - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci S - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva XS+S: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Jednotlivci M - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci M - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva M: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Jednotlivci ML - děti Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci ML - junioři Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci L - děti: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Jednotlivci L - junioři: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva ML+L: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Externí odkazy

Stránky akce na kacr.info: https://kacr.info/competitions/3259

Facebook: https://www.facebook.com/events/1375196259537291

Fotky Irena Hloucalová: https://www.zonerama.com/IraHlo/Album/6496323 https://www.zonerama.com/IraHlo/Album/6503490 https://www.zonerama.com/IraHlo/Album/6512363 https://www.zonerama.com/IraHlo/Album/6528162

Fotky Daniela Jakubcová: https://www.zonerama.com/DanielaJak/Album/6519338