Mistrovství republiky 2022

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

3.9.-4.9.2022, Mohelnice. Rozhodčí: Jocke Tangfelt (SWE), Kine Eimhjellen (NOR), Karel Havlíček (CZE), pomocní rozhodčí: Lenka Pánková, Veronika Říhová, videorozhodčí: Petr Dostál, Olga Bazalová

O akci

Místem byl Městský stadion Mohelnice, běhalo se na umělé trávě. Mistrovství probíhalo na 2 parkurech.

Na mistrovství se kvalifikovaly týmy, které postoupily z kvalifikačních závodů konaných 21-22.5.2022 v Trutnově a Mohelnici a 18-19.6.2022 v Liberci a Jakubčovicích. Automatickou kvalifikaci měli Mistři ČR 2021 v jednotlivcích a Mistři dětí a mládeže 2021 v jednotlivcích. Dále reprezentanti na MS FCI 2022, EO 2022 a WAO 2022. A rovněž děti a junioři, kteří se na JOAWC 2022 v soutěži jednotlivců v konečných výsledcích umístili na medailových pozicích.

Akce se zúčastnilo 310 týmů. Běhalo se v 5 výškových kategoriích XS, S, M, ML a L v jednotlivcích i družstvech. Kategorie XS se oproti minulému ročníku změnila a rozšířila - od 4.4.2022 byl zvýšen limit kohoutkové výšky z původních méně než 28 cm na 30cm. A zároveň to byl poslední ročník, kdy v naší národní kategorii ML soutěžili psi v intervalu kohoutkové výšky <43 až 50cm). S příchodem nového mezinárodního řádku v příštím roce dojde ke snížení rozpětí na <43 až 48cm).

Mistři

Jednotlivci:

XS:
  1. Adéla Čejková + A3Ch Wi-Fi
  2. Simona Zajková + A3Ch Donald
  3. Ingrid Šefčíková + A3Ch Arisa Duhový sen
Small:
  1. Jana Jourová + A3Ch Umpalumpa
  2. Denisa Lajmarová + A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners "Relda"
  3. Tereza Vaverková + Holly z Pravého břehu
Medium:
  1. Klára Kokešová + A3Ch Roxy
  2. Hana Kubíčková + A3Ch Dragon Lady Alkyra "Dragi"
  3. Ondřej Henzl + Boogie Gold Bryvilsár
ML:
  1. Jiří Hosman + Pink Panther Koryfej "Bugi"
  2. Monika Zapletalová + A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance "Mayby"
  3. Adriana Slezáková + Bestagility Idolo "Ester"
Large:
  1. Erik Dančišák + Mawlch Loos "Loosí"
  2. Lucie Glejdurová + Night Magic Alfa Fortuna "Beat"
  3. Lucie Glejdurová + All Inclusive Neverending Force "Twix"

Družstva:

XS:
  1. Skřetíci (Adéla Čejková + A3Ch Wi-Fi, Jana Šedivá + Patrica Romy's Choco "Paty", Hana Ampapová + A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot, Ingrid Šefčíková + A3Ch Akira Duhový sen)
  2. Butterfly Wings (Marián Broda + A3Ch Mercedes Nový krystal "Toudi", Tereza Sobotková + A3Ch Juliette Motýlek z Nevady, Lenka Holubová + Bungee Pap Novterpod, Martina Zelinková + A3Ch Cyril Jet Bat)
  3. Brownies party (Adéla Havlíková + A3Ch Extra Chance Janland "Čensí", Renata Pluskalová + A3Ch Great Zaza JanLand, Jana Gabzdylová + Willy, Ilona Pánková + A3Ch Loty)
S:
  1. Czech Team Small Tricolor (Petra Hamšíková + Atalia Always Smiling Cheek, Markéta Zavadilová + A3Ch Una Unica Koryfej, Monika Šaling + A3Ch Azure Pure Nature "Zuri", Andrea Valentová + Fairy-Tale Freya Black Bubble)
  2. Mixer team (Jana Jourová + A3Ch Umpalumpa, Denisa Kopecká + A3Ch Babů Long Princess de H4P, Tereza Koláčná + A3Ch Gina, Hana Malá + Ziggy)
  3. Tormenta (Veronika Seyfriedová + A3Ch Maserati Nový krystal "Maski", Klára Válková + Griotka Perla z Polabí "Grace", Anna Dušánková + Itty-Bitty z Lomu ve skále "Tíbí", Julie Krátká + Ebony Rose od Přelícké zvonice "Joya")
Medium:
  1. Kooiker Team (Lucie Bidlová + Ember Ellin Bellamoon, Renata Mandová + A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn "Chelza", Michala Krejčí + Wonder Perla z Polabí "Wontík", Renata Mandová + Comic Caillin Bellamoon "Keykey")
  2. Jenom jedličky (Hana Kubíčková + A3Ch Dragon Lady Alkyra, Adéla Maršálková + A3Ch Míša, Klára Kokešová + A3Ch Roxy, Lucie Frimmelová + A3Ch Baltazar Ellie's Jolly)
  3. Pohodáři z jihu (Ondřej Henzl + Boogie Gold Bryvilsár, Vladimíra Hašková + Zen Perla z Polabí, Ivo Tesař + A3Ch Amigo Sweet tiger "Mimi", Hana Hradská + Intrigued Bazaar´s "Tyggis")
ML:
  1. FANTASTICKÁ 4 (Petra Kolegarová + Buddy, Alena Rybová + A3Ch Autumn Misty Morning Lufian "Tůža", Lucie Růžičková + Brilley z Denveru, Michaela Hadrbolcová + Fire Fly Dai Muratori "Fly")
  2. The last chance (Lucie Velanová + Brave Heart Neverending Force - "Litchi", Aneta Indráková + A3Ch Cookie Borderhaste "Kuky", Jana Brodová + A3Ch Twinkle Drake z Černobílých "Dráček", Vendula Jarošová + Appo Queen from Remay Land "Apu")
  3. LoTři (Kristýna Hrůza + A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire, Dominika Machová + A3Ch Crush Doakimo Dog "Lobbie", Natálie Šišovská + A3Ch Alla Marcía z Údolí květin "Taira", Vendula Ghisiová + Bethyriel Elegant rascal "Tyrie")
L:
  1. #blueline (Adriana Slezáková + A3Ch Jerry, Jana Zvonková + A3Ch Breena z Vandalky, Michaela Koucká + A3Ch Cimrman Rafrabela, Jakub Štýbr + Quiana Deabei "Kája")
  2. NapůlVořeši (Adéla Kobzová + Go for Brain Bohemia Grant "Bréja", Gabriela Řehořová + Elly, Markéta Benediktová + A3Ch Rony, Tereza Vaverková + Trixie)
  3. All4one (Veronika Grešáková + A3Ch Ambiente, Veronika Kubjaková + Charlie Falko z Říše fantazie, Natálie Mlejnková + Fanny Storytelling, Kateřina Šulcová + Bye and away Orange Cherusker "Waze")

Parkury

Výsledkové listiny

Jednotlivci XS: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva XS: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev


Jednotlivci S: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva S: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev


Jednotlivci M: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva M: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev


Jednotlivci ML Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva ML: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev


Jednotlivci L: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců

Družstva L: Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Externí odkazy

Stránky akce na kacr.info: https://kacr.info/competitions/3695