Mistrovství republiky 2016

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

3.9.-4.9.2016, Děčín. Rozhodčí: Carl de Rouck (BEL), Jiřina Máčková (CZE).

O akci

Místem byl městský fotbalový stadion s umělou trávou v ulici Práce v Děčíně. Pro národní organizaci akci zajistil Jakub Štýbr a DogFriends. Závody probíhaly na dvou parkurech.

Kvalifikační kritéria: na mistrovství republiky v agility 2016 bylo možné možné se kvalifikovat ze závodů, které byly kvalifikačními závody pro mistrovství světa 2016, European Open 2016 a IMCA 2016. Závody byly 3, konaly se 23-24.4.2016 v Děčíně, 21-22.5.2016 v Přerově a 18-19.6.2016 v Dobříši. Bodovací klíč byl shodný s klíčem pro výběr týmů na EO. Aby se tým kvalifikoval pro start na MČR, musel dosáhnout zisku v součtu bodů závodů alespoň 0,01 bodu a umístit se v bodové tabulce v Large do 60. místa, v Medium do 40. místa a v kategorii Small do 52.místa.

Automatickou kvalifikaci pro start na MČR 2016 získali mistři České republiky v agility 2015 ve všech velikostních kategoriích v soutěži jednotlivců i v soutěži družstev, dále týmy, které se v kvalifikaci na EOJ 2016 umístily na prvních třech místech ve všech věkových a velikostních kategoriích, týmy kvalifikované pro start na MS 2016 v soutěži jednotlivců i v soutěži družstev.

Mistři

Jednotlivci:

Small:
  1. Kateřina Vranová + Dupi
  2. Monika Šaling + A3Ch A Little star of Youwentis
  3. Radka Mokrišová + A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia
Medium:
  1. Veronika Krupková + Ezüst Veresi Akácos
  2. Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia
  3. Nikola Schovancová + A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia
Large:
  1. Lucie Glejdurová + Baileys Bohemia Grant
  2. Olga Kwiecień + BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat (PL)
  3. Adriana Slezáková + Jerry
  4. Radka Mokrišová + A3Ch Apo Mawlch

Družstva:

Small:
  1. Repre Small (Monika Šaling + A3Ch A Little star of Youwentis, Eva Lačňáková + ICQ of the Five Colors, Jana Šedivá + A3Ch Yasmin Šedý vévoda, Martina Konečná + A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard)
  2. BornToJump (Zuzana Pacáková + Kind of Crazy Černý faun, Pavla Šolcová + Zina Black z Vesničky u hranic, Monika Šaling + A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky, Alena Divišová + Atiyah Setta Ghipinaldo)
  3. Smiles juniors (Karolina Šonská + Zora, Petra Vydrová + Enya Goldenleon, Kristyna Šonská + Jessie, Zdenek Smrček + Beruška Gold Rebecca)
Medium:
  1. Repre Medium (Martina Magnoli Klimešová + A3Ch Csimota Kiki Irhaberki, Radka Mokrišová + A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora, Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia, Nikola Schovancová + A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia)
  2. Dred tým (Denisa Sommerová + A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje, Julie Wohanková + Ailey Czech Dreamer, Barbora Lahovská + Clea, Barbora Štachová Bred Zli-Rů)
  3. 4-tetky (Petra Doláková + A3Ch Eliška, Petra Sekerová + Agi Bestagility, Gabriela Hroteková + Elen Diel Koryfej, Blanka Potočná + Able Zee Z Březkého Průhona)
Large:
  1. Repre Large (Tereza Králová + Explosive Essay, Radovan Liška + Oress Rubínové srdce, Tereza Králová + A3Ch Little Jackie Black Chevers, Radka Mokrišová + A3Ch Apo Mawlch)
  2. PesExpress (Carlo Magnoli + Edge Des Plaines Du Minervois, Olga Kwiecień + BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat, Jana Zvonková + Breena z Vandalky, Martina Magnoli Klimešová + Wilbur Gulden Land)
  3. Cuvée borders (Petra Sekerová + Eni, Barbora Mandíková + Atlas Wookiee Simple Elegance, Radana Píšťková + Be with me Cheyennee Wonderfull Dream, Zuzana Přichystalová + Ar Moravia Liand)

Výsledkové listiny

Small: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Medium: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Large: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Externí odkazy

Stránky akce na kacr.info: https://www.kacr.info/competitions/2094

-> Reportáž z MČR v Psích sportech 6/2016