IMCA & PAWC 2017

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

24-27.8.2017, Tattendorf, Rakousko. Rozhodčí: Arnaldo Benini (ITA), Paul Hinchley (GBR), Eduard Meisel (AUT)

Místem bylo sportovní centrum v Tattendorfu.

IMCA 18.ročník

Největším úspěchem je:

  • 2.místo v kategorii medium, které vybojovala v soutěži jednotlivců Kateřina Malačková + Izzy
  • 2.místo v kategorii large, které vybojovala v soutěži jednotlivců Adriana Slezáková + Jerry
  • 2.místo družstva small ve složení Barbora Kozlová + Eddie, Radka Mokrišová + Kiri, Lenka Sack + Sirka a Monika Šaling + Aschley
  • 1.místo družstva medium ve složení Kateřina Malačková + Izzy, Blanka Potočná + Zíza, Nikola Schovacová + Kejsi a Adriana Slezáková + Aspen
  • 2.místo družstva large ve složení Martina Jírová + Bree, Jan Fiala + Too Czech, Radana Píšťková + Chey a Adriana Slezáková + Jerry


Umístění v jednotlivých bězích:

  • Monika Šaling + Ashley - 2.místo v agility jednotlivců small
  • Kateřina Malačková + Izzy - 2.místo v jumping a 2.místo v agility jednotlivců medium
  • Jan Fiala + Too Czech - 3.místo v agility jednotlivců large
  • Družstvo small zaběhlo 1.místo v jumpingu a 3.místo v agility.
  • Družstvo medium zaběhlo 2.místo v jumpingu a 1.místo v agility.
  • Družstvo large zaběhlo 2.místo v jumpingu a 2.místo v agility.


Výsledkové listiny:
Small: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Medium: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Large: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

PAWC 16.ročník

Největším úspěchem je:

  • 3.místo ve skupině 3: Josef Žák + Kvinoušek
  • 1.místo ve skupině 4: Jitka Štichauerová + Beruška
  • 2.místo ve skupině 4: Zuzana Rozová + Amis

Naši zemi dále reprezentovali ve skupině 2 Josef Žák a Cesar, Monika Bystrianská + Gaty, ve skupině 4 Radmila Nováková + Joy, Radmila Nováková + Barre a Zuzana Rozová + Sisi, ve skupině 6 Karin Trinčková + Tobiášek a René Gabriel + Alinka.


Výsledkové listiny:
Výsledky skupina 1 Výsledky skupina 3 Výsledky skupina 4 Výsledky skupina 5 Výsledky skupina 6 Výsledky skupina 7

Externí odkazy

Oficiální stránky akce: http://imca-pawc-austria.org/