IMCA & PAWC 2016
26-28.8.2016, Frýdek-Místek, Česká republika. Rozhodčí: Peter Borsje (NLD), Bart De Decker (BEL), Jiřina Máčková (CZE)
Místem byla hala Polárka ve Frýdku-Místku.
IMCA 17.ročník
Největším úspěchem je:
- 2.místo v soutěži jednotlivců v kategorii small Radka Mokrišova + Kiri
- 1.místo v soutěži jednotlivců v kategorii medium Kateřina Malačková + Jackie
- 1.místo družstva small ve složení Monika Šaling + Aschley, Barbora Kozlová + Eddie, Radka Mokrišová + Kiri, Lenka Sack + Sirka
- 1.místo družstva medium ve složení Radka Mokrišova + Mia, Radka Mokrišova + Easy, Kateřina Malačková + Jackie, Nikola Schovancová + Kejsi
- 3.místo družstva large ve složení Martina Jírová + Bree, Radka Mokrišová + Zouí, Eliška Panáčova + Nyx, Adriana Slezáková + Jerry
Umístění v jednotlivých bězích:
- Monika Šaling + Ashley - 1.místo v jumpingu jednotlivců small
- Barbora Kozlová + Eddie - 1.místo v agility jednotlivců small
- Kateřina Malačková + Jackie - 1.místo v jumpingu jednotlivců medium
- Radka Mokrišova + Mia - 2.místo v agility jednotlivců medium
- Družstvo small zaběhlo 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility.
- Družstvo medium zaběhlo 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility.
- Družstvo large zaběhlo 1.místo v jumpingu.
Výsledkové listiny:
Small:
Jumping jednotlivců
Agility jednotlivců
Celkové výsledky jednotlivců
Jumping družstev
Agility družstev
Celkové výsledky družstev
Medium: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev
Large: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev
PAWC 15.ročník
Největším úspěchem je:
- 2.místo ve skupině 3: Marie Köllnerová + Arsy
- 2.místo ve skupině 4: Zuzana Rozová + Amis
- 3.místo ve skupině 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj
Naši zemi dále reprezentovali ve skupině 4 Zuzana Rozová + Sisi, Josef Žák + Kvinoušek, Josef Žák + Cézar, Jitka Štichauerová + Beruška, Radmila Nováková + Bairre, ve skupině 6 Karin Trinčková + Tobiášek, René Gabriel + Ambra, René Gabriel + Dolce, Hana Lochovská + Ený a Hana Lochovská + Garsík.
Výsledkové listiny:
Výsledky skupina 1
Výsledky skupina 2
Výsledky skupina 3
Výsledky skupina 4
Výsledky skupina 5
Výsledky skupina 6
Externí odkazy
Oficiální stránky akce: nefunkční
Zdroj výsledků: https://imca-pawc-germany.jimdofree.com/
Fotky Pavel Humpolec: http://fotohacko.cz/2016/08-agility-imca-pawc/