IMCA & PAWC 2004

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

27-29.8.2004, Purkersdorf, Rakousko. Rozhodčí: Gerhard Mannsberger (AUT), Arpád Tóth (HUN), Elisabeth Wustinger (AUT)

IMCA 5.ročník

Největším úspěchem je:

  • 1.místo v jednotlivcích small Radovan Liška + Baronesse
  • 2.místo v jednotlivcích small Antonín Diviš + Suzanne Black
  • 3.místo v jednotlivcích small Eva Lačňáková + Orka
  • 1.místo v jednotlivcích medium Martina Podešťová + Gwendolyn
  • 1.místo v jednotlivcích large Jitka Novotná + Atkij
  • 2.místo v jednotlivcích large Stanislav Nehyba + Cassie
  • 1.místo družstva small ve složení Jana Fuksová + Beibi, Antonín Diviš + Suzanne Black, Eva Lačňáková + Orka, Zuzana Nedbálková + Ferda
  • 1.místo družstva medium ve složení Olga Edrová + Adder Black, Iva Rajšlégrová + Arlette Bos Grunniens, Radovan Liška + Eminent Enya z Benešovské zahrady, Martina Podešťová + Gwendolyn
  • 1.místo družstva large ve složení Martina Klimešová + Aralia Novterpod, Jitka Novotná + Aktij Novterpod, Stanislav Nehyba + Cassie Bohemia Alké, Ivo Bartek + Ateax Ayky

Umístění v jednotlivých bězích:

  • Radovan Liška + Baronesse - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility small
  • Eva Lačňáková + Orka - 3.místo v jumpingu a 3.místo v agility small
  • Antonín Diviš + Suzanne Black - 2.místo v jumpingu small
  • Jana Fuksová + Beibi - 2.místo v agility small
  • Martina Podešťová + Gwendolyn - 1.místo v jumpingu medium
  • Radovan Liška + Eminent Enya - 1.místo v agility medium
  • Olga Edrová + Adder Black - 2.místo v agility medium
  • Jitka Novotná + Atkij - 2.místo v jumpingu a 1.místo v agility large
  • Stanislav Nehyba + Cassie - 2.místo v agility large
  • Martina Klimešová + Aralia - 3.místo v jumpingu large
  • Družstvo small - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility
  • Družstvo medium - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility
  • Družstvo large - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility

Výsledkové listiny:
Small: Celkové výsledky jednotlivců Celkové výsledky družstev

Medium: Celkové výsledky jednotlivců Celkové výsledky družstev

Large: Celkové výsledky jednotlivců Celkové výsledky družstev

PAWC 3.ročník

Největším úspěchem je:

  • 2.místo ve skupině 3: Jitka Lebedová + Inachis
  • 3.místo ve skupině 3: Marie Pankrácová + Rek
  • 1.místo ve skupině 4: Zuzana Rozová + Noris
  • 2.místo ve skupině 4: Zuzana Rozová + Ira
  • 3.místo ve skupině 4: Zuzana Rozová + Princess

Dále naši zemi reprezentovali ve skupině 3 Jitka Lebedová + Larry a Martina Špačková + Deny a ve skupině 4 René Gabriel + Rony.

Výsledkové listiny:
Výsledky všechny skupiny

Externí odkazy

Zdroj výsledků: https://imca-pawc-germany.jimdofree.com/