IMCA & PAWC 2003

Z České agility
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

10-22.10.2003, Platja d’Aro, Španělsko. Rozhodčí: Francisco Alegre (ESP), John Gilbert (GBR), Relinde Peschier (NLD)

IMCA 4.ročník

Největším úspěchem je:

  • 1.místo v jednotlivcích small Jana Fuksová + Beibi
  • 2.místo v jednotlivcích small Eva Lačňáková + Orka
  • 1.místo v jednotlivcích medium Radovan Liška + Eminne Eny
  • 2.místo v jednotlivcích medium Olga Edrová + Adder
  • 2.místo v jednotlivcích large Martina Klimešová + Aralia
  • 3.místo v jednotlivcích large Ivo Bartek + Ateax
  • 1.místo družstva small ve složení Radovan Liška + Baronesse, Eva Lačňáková + Orka, Radka Čapková + Kenneth, Jana Fuksová + Beibi
  • 2.místo družstva medium ve složení Radovan Liška + Eny, Julie Kašparová + Kety, Hana Ouhrabková + Oskar, Olga Edrová + Adder
  • 1.místo družstva large ve složení Ivo Bartek + Ateax, Stanislav Nehyba + Cassie, Martina Klimešová + Aralia, Martina Vondráčková + Blackie

Umístění v jednotlivých bězích:

  • Jana Fuksová + Beibi - 1.místo v jumpingu a 3.místo v agility small
  • Eva Lačňáková + Orka - 3.místo v jumpingu a 2.místo v agility small
  • Radovan Liška + Baronesse - 1.místo v agility small
  • Radovan Liška + Eminne Eny - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility medium
  • Olga Edrová + Adder - 2.místo v jumpingu a 2.místo v agility medium
  • Martina Klimešová + Aralia - 1.místo v jumpingu a 2.místo v agility large
  • Ivo Bartek + Ateax - 3.místo v jumpingu a 3.místo v agility large
  • Družstvo small - 1.místo v jumpingu a 1.místo v agility
  • Družstvo medium - 2.místo v jumpingu a 1.místo v agility
  • Družstvo large - 1.místo v jumpingu a 2.místo v agility


Výsledkové listiny:
Small: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Medium: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

Large: Jumping jednotlivců Agility jednotlivců Celkové výsledky jednotlivců Jumping družstev Agility družstev Celkové výsledky družstev

PAWC 2.ročník

Největším úspěchem je:

  • 1.místo v kategorii Small+Medium: Zuzana Rozová + Ira
  • 3.místo v kategorii Small+Medium: Jitka Lebedová + Inachis
  • 1.místo v kategorii Large: Jitka Lebedová + Larry

Za naši zemi se dále účastnila Jindřiška Vinterová + Knoflík v kategorii Small+Medium.


Výsledkové listiny:
Výsledky Small a Medium Výsledky Large


Externí odkazy

Zdroj výsledků: https://imca-pawc-germany.jimdofree.com/