České úspěchy na PAWC
Hlavní článek a informace k pravidlům: PAWC
Děkuji za pomoc Hedvice Rychnovské.
Úspěchy české reprezentace na PAWC ParAgility World Cup. Závody probíhají společně se závody IMCA.
První dva ročníky probíhaly podle výškové kategorie psa, následně došlo k rozdělení do skupin, které reflektuje zdravotní limitaci psovoda.
Jednotlivé ročníky
2023 - Hellendoorn, Nizozemí (22.IMCA & 20.PAWC)
- skupina 5: Radmila Nováková + Báj - 2.místo
2022 - Voghera, Italie (21.IMCA & 19.PAWC)
- skupina 5: Radmila Nováková + Báj - 1.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj - 1.místo
2019 - Silla, Španělsko (20.IMCA & 18.PAWC)
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj - 1.místo
2018 – Huntingdon, Velká Británie (19.IMCA & 17.PAWC)
- skupina 4: Radmila Nováková + Joy – 3.místo
2017 – Tattendorf, Rakousko (18.IMCA & 16.PAWC)
- skupina 3: Josef Žák + Kvinoušek – 3.místo
- skupina 4: Jitka Štichauerová + Beruška – 1.místo, Zuzana Rozová + Amis – 2.místo
2016 – Frýdek – Místek, Česká republika (17.IMCA & 15.PAWC)
- skupina 3: Marie Köllnerová + Arsy - 2.místo
- skupina 4: Zuzana Rozová + Amis - 2.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj – 3.místo
2015 – Traun, Rakousko (16.IMCA & 14.PAWC)
- skupina 4: Radmila Nováková + Joy – 2.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj – 3.místo
2014 – Voghera, Itálie (15.IMCA & 13.PAWC)
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj – 1.místo
2013 – Gyula, Maďarsko (14.IMCA & 12.PAWC)
- skupina 3: Marie Köllnerová + Petty – 1.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj – 1.místo, René Gabriel + Snoopy – 2.místo, René Gabriel + Goldík – 3.místo
2012 – Wieze, Belgie (13.IMCA & 11.PAWC)
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Bivoj – 1.místo, René Gabriel + Snoopy – 2.místo
2011 – Nijmegen, Holandsko (12.IMCA & 10.PAWC)
- skupina 4: Zuzana Rozová + Amis - 3. místo
- skupina 6: René Gabriel + Snoopy – 1.místo
2010 – Fráschels, Švýcarsko (11.IMCA & 9.PAWC)
- skupina 3: Zuzana Rozová + Pipi – 2.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Miky – 1.místo
2009 – Gyula, Maďarsko (10.IMCA & 8.PAWC)
- skupina 3: Zuzana Rozová + Amis – 1.místo, Zuzana Rozová + Pipi – 2.místo
- skupina 6: Hedvika Rychnovská + Miky – 1.místo, René Gabriel + Snoopy – 2.místo
2008 – Voghera, Itálie (9.IMCA & 7.PAWC)
- skupina 5: René Gabriel + Snoopy – 1.místo, Hedvika Rychnovská + Miky – 2.místo
2007 – Girona, Španělsko (8.IMCA & 6.PAWC)
- skupina 5: René Gabriel + Snoopy – 2.místo
2006 – Amersfoort, Holandsko (7.IMCA & 5.PAWC)
- skupina 3: Marie Pankrácová + Rek – 1.místo
2005 – Celle-Liguere, Itálie (6.IMCA & 4.PAWC)
- skupina 3: Marie Pankrácová + Rek – 1.místo
2004 – Purkersdorf, Rakousko (5.IMCA & 3.PAWC)
- skupina 3: Jitka Lebedová + Inachis – 2.místo, Marie Pankrácová + Rek - 3.místo
- skupina 4: Zuzana Rozová + Noris - 1.místo, Zuzana Rozová + Ira - 2.místo, Zuzana Rozová + Princess - 3.místo
2003 – Platja ď Aro, Španělsko (4.IMCA & 2.PAWC)
- Jitka Lebedová + Inachis (Small-Medium) - 3.místo
- Zuzana Rozová + Ira (Small-Medium) - 1.místo
- Jitka Lebedová + Larry (Large) - 1.místo
2002 – Guyla, Maďarsko (3.IMCA & 1.PAWC)
- Jitka Lebedová + Larry (Large) - 2.místo
Externí odkazy
Další informace o účastnících: http://paraagility.cz/co-je-para-agility/
Výsledky IMCA a PAWC: https://imca-pawc-germany.jimdofree.com/